Ćwiczenia Wspomagające Odchudzanie

Przedstawiamy 30-dniowy plan treningowy stworzony przez profesjonalnego trenera personalnego, zaprojektowany do wykonywania ćwiczeń w domu. Plan dostarcza szczegółowe informacje na każdy dzień, określając liczbę i rodzaje ćwiczeń do wykonania oraz zalecane odstępy czasu między nimi. Do każdego z 30 ćwiczeń dołączone są instruktaże wideo, które dokładnie pokazują, jak powinno wyglądać wykonanie każdego z nich. Plan ten jest idealny dla tych, którzy chcą ćwiczyć w domu, bez potrzeby korzystania z dodatkowych urządzeń czy odwiedzania siłowni.

PLAN TEN OTRZYMASZ GRATIS KUPUJĄC NASZĄ DIETĘ!

Bądź na bieżąco ...

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje prosto na swoją skrzynkę mailową? Wystarczy, że pozostawisz swojego maila poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera. Zyskasz pierwszeństwo w dostępie do najnowszych aktualizacji, ofert specjalnych i wiele więcej. Nie przegap żadnej istotnej informacji!

Centrum Dietetyczne

©ML GROUP. Wszystkie prawa zastrzeżone.

ML GROUP
ul. Dedala 8/II/6
81-197 Gdynia
NIP: 6282183887

Free Download

Sign up now to get your free guide

Enter your name and email to download this free guide

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close