ćwiczenia na kręgosłup - Ćwicz razem z Kinezjologiem w domu!

Ten 6-tygodniowy plan treningowy, dedykowany dla osób cierpiących na ból kręgosłupa, oferuje przejrzysty harmonogram ćwiczeń na każdy dzień. 

Zawiera:

liczbę powtórzeń
rodzaj ćwiczeń
opis dodatkowych aktywności

Do planu dołączony jest gratis: zestaw ćwiczeń rozciągających z 10 filmami instruktażowymi i opisami głosowymi, zaprojektowanych tak, aby wspomóc prawidłowe rozciągnięcie mięśni. 

Ponadto, plan obejmuje 18 filmów na poziomie podstawowym i 17 filmów na poziomie zaawansowanym, wszystkie z opisami głosowymi oraz w formie pliku PDF, które szczegółowo pokazują, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, aby pomóc złagodzić i zaradzić bólowi kręgosłupa.

36 ZŁ

KUP TERAZ

Opłata jednorazowa - brak abonamentów

Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 36,00 PLN

Bądź na bieżąco ...

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje prosto na swoją skrzynkę mailową? Wystarczy, że pozostawisz swojego maila poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera. Zyskasz pierwszeństwo w dostępie do najnowszych aktualizacji, ofert specjalnych i wiele więcej. Nie przegap żadnej istotnej informacji!

Centrum Dietetyczne

©ML GROUP. Wszystkie prawa zastrzeżone.

ML GROUP
ul. Dedala 8/II/6
81-197 Gdynia
NIP: 6282183887

Free Download

Sign up now to get your free guide

Enter your name and email to download this free guide

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close